Oferta

O firmie

Asortyment

Firma ALU-FORM, działająca w branży opakowań aluminiowych jednorazowych, założona została w 1993 roku przez Tomasza Ozdowskiego i do dnia dzisiejszego obsługuje swoich klientów pod jego kierownictwem.

Przedmiotem działalności spółki jest PRODUKCJA, import i dystrybucją na terenie kraju jednorazowych foremek aluminiowych wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle żywieniowo-gastronomicznym. Początkowym celem było zaopatrywanie przemysłu mięsnego jednak w miarę rozwoju firmy poszerzyliśmy naszą współpracę o przedsiębiorstwa branży drobiarskiej, cukierniczej i garmażeryjnej.

Producentami oferowanych przez nas wyrobów są największe i najstarsze przedsiębiorstwa branży aluminiowej państw europejskich, których produkty szczycą się najwyższą jakością. Współpraca z powyższymi firmami sprawia, że z łatwością możemy dopasować ofertę naszych produktów do wymagań rynku polskiego i poszczególnych klientów. Świadczy o tym stałe poszerzanie asortymentu posiadanych przez nas towarów, których katalog obejmuje w chwili obecnej ponad 50 wzorów z możliwością zamawiania dodatkowych na prośbę naszych odbiorców.

Do naszych klientów należą największe przedsiębiorstwa z terenu całego kraju z branży mięsnej, cukierniczej, gastronomicznej a także sieci dużych sklepów detalicznych. Prowadzimy również współpracę z firmami, których siedziba znajduje się poza granicami Polski. Dotychczasowa współpraca pozwoliła nam na uzyskanie dobrej i ugruntowanej pozycji oraz zdobycie zaufania kontrahentów.

Duże zaplecze magazynowe, utrzymywanie ścisłych kontaktów z klientem oraz dbanie o ciągły rozwój spółki poprzez prowadzenie negocjacji handlowych, rozsyłanie ofert współpracy oraz uczestnictwo w imprezach targowych sprawiają, że firma „Alu-Form" jest przedsiębiorstwem dynamicznym, szczycącym się dobrą opinią na rynku krajowym.

Nasz przedstawiciel handlowy docierając do nowych odbiorców oraz dbając o zaspokajanie potrzeb dotychczasowych zapewnia nam możliwość natychmiastowej reakcji na zmianę zapotrzebowania rynku.
Współpraca z innymi hurtowniami opakowań z siedzibą poza naszym miastem ułatwia dostęp do rozprowadzanych przez nas towarów również osobom, do których nie możemy dotrzeć osobiście.

Pracownicy urzędujący w siedzibie naszej firmy w Poznaniu są osobami kompetentnymi i rzetelnymi, dbającymi o płynną współpracę z wszystkimi klientami i szybką realizację składanych przez nich zamówień. Formy dostaw stosowane przez naszą spółkę zapewniają szybkie i bezpieczne dostarczenie towarów, natomiast położenie spółki przy trasie międzynarodowej ułatwia dojazd i jest dodatkowym atutem.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z branżą opakowań aluminiowych oraz formami współpracy z „Alu-Form" spółka jawna z przyjemnością i wyczerpująco udzielą Państwu osoby zatrudnione w firmie i odpowiedzialne za ciągły kontakt z klientem.

 

2023 Alu Form

Biznes Help